[vc_row][vc_column][vc_column_text]

روش های ارسال کالا

1. تحویل اکسپرس یا پست سریع

پست اکسپرس امکان ارسال سفارش ها با بالاترین سرعت ممکن به مقاصد مشخص را فراهم آورده است. در حال حاضر امکان تحویل سفارش در تمام روز های هفته در شهر تهران وجود دارد. در صورت ثبت سفارش در روز های کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۲، امکان تحویل سفارش در همان روز و یا نهایتا در روز بعد امکان پذیر خواهد بود. در غیر این صورت سفارش هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روز های پنج شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد از سفارش پردازش خواهند شد.  هزینه ارسال با توجه به نوع محصول خریداری شده و با توجه به مسافت همزمان با ارائه ی فاکتور به مشتری محاسبه و در فاکتور درج می شود. بدیهی است که تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور مامور تحویل محصول بایستی توسط مشتری کنترل شود. جهت اطمینان از سلامت ظاهری و فیزیکی محصول، پیشنهاد می کنیم در حضور مامور، محصولات دریافتی بررسی شوند و یا اینکه به محض مشاهده ی هرگونه آسیب فیزیکی محصول، مراتب را با استفاده از روش های تماس در سایت فروشگاه Radek یا چت آنلاین به همکاران Radek اطلاع دهید تا بررسی و مشکل برطرف شود. در خصوص محصولاتی که نیاز به نصب دارند مانند برخی لوازم خانگی برقی، لازم است جهت باز کردن جعبه و نصب محصول با شرکت مربوطه و یا نمایندگی مجاز تماس گرفته شود چرا که عملیات مذکور حتما باید توسط نصاب مجاز انجام شود تا امکان استفاده از گارانتی برای شما وجود داشته باشد.

2. پست پیشتاز

امکان پست پیشتاز برای سایر شهر‌هایی که تحت پوشش تحویل اکسپرس نیستند و یا برای آن دسته از مشتریانی که خواهان ارسال سفارش از این طریق باشند، در نظر گرفته شده است. زمان تحویل سفارش در این حالت با در نظر گرفتن محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش، بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری خواهد بود. اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد، هزینه ارسال در فاکتور درج و محاسبه می شود و به اطلاع کاربر گرامی رسانده خواهد و  دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل سفارش تخلف محسوب می شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفا مراتب را از طریق روش های تماس Radek.ir  در میان بگذارید .

3. ارسال لوازم سنگین یا حجیم

فروشگاه اینترنتی Radek  در خصوص نحوه پرداخت هزینه باربری مربوط به کالاهای حجیم مانند یخچال معمولی و ساید‌بای‌ساید، ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرف‌شویی، اجاق گاز، آون‌توستر و فر توکار،  تلویزیون و سایر دستگاه‌ها با ابعاد بزرگ، شرایط زیر را در نظر گرفته است:

با توجه به اینکه بارگیری از محل تأمین کننده کالا صورت می گیرد، پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا برای لوازم خانگی سنگین و کالاهای حجیم یا بزرگ، به صورت پس‌‌کرایه خواهد بود که این مبلغ در محل تحویل توسط خریدار پرداخت می گردد. لازم به ذکر است که هزینه خرید مربوط به چنین سفارش‌هایی، بایستی پیش از ارسال، به صورت آنلاین از طریق پرداخت آنلاین تسویه شده باشد. در خصوص محصولاتی که نیاز به نصب دارند مانند برخی لوازم خانگی برقی، لازم است جهت باز کردن جعبه و نصب محصول با شرکت مربوطه و یا نمایندگی مجاز تماس گرفته شود چرا که عملیات مذکور حتماً باید توسط نصاب مجاز انجام شود تا امکان استفاده از گارانتی برای شما وجود داشته باشد.

هزینه دریافتی از مشتری بابت باربری کالای سنگین به صورت پس کرایه به شرح جدول ذیل می باشد:

اجاق گاز، کولر، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و … یخچال و فریزرساید‌بای‌ساید
۸۰,۰۰۰ – ۴۰,۰۰۰ تومان۱۰۰,۰۰۰ – ۷۰,۰۰۰ تومان۱۵۰,۰۰۰ – ۱۰۰,۰۰۰ تومان

– مبالغ بارنامه شامل مالیات بر ارزش افزوده طبق نرخ مصوب سازمان امور مالیاتی بوده که در بارنامه درج خواهد شد.  توزیع محموله‌های خارج از محدوده شهری صرفاً پس از استعلام از واحد پیگیری و تعیین مبلغ خارج از محدوده؛ با هماهنگی صورت خواهد پذیرفت. ضمناً در نظر داشته باشید که جهت سفارشاتی که توسط باربری ارسال می شوند ، مشتری محترم باید کالای مربوطه را از باربری محل سکونتشان  تحویل بگیرند و باربری مسئولیتی جهت ارسال کالا تا درب منزل ندارد. اگر خارج از محدوده شهری باشید کالای درخواستی شما با هماهنگی از طرف پشتیبانان سایت Radek با کاربر گرامی سایت ، به نزدیک ترین باربری منطقه کاربر ارسال خواهد شد.

 

با سپاس

مدیر خدمات مشتریان رادک[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]